Bedava Need For Speed: Shift Oyunu İndir

Need-For-Speed-Shift-oyunu-indir
Gerçekten muhteşeme bir oyun oyunun demosu ilk çıktığı günden beri binlerce kez indirilen bir oyun. Ve oyunu yükleyip oynayan kişilerin de yaptığı ortak bir yorum var “muhteşem”. EA Games, yeni serisinine de yine çekici isim bulmuş. Oyun geçmişte çıkarılan serilerine göre bambaşka bir tat veriyor insana. Birçok özellik eklemiş ve arabalara hakim olmak da artık çok zorlaştırılmış. Oyun genel olarak pistlerde geçiyor olduğu için başta size sıkıcı gelecektir. Ancak oyuna bir başladığınızda gerçekçiliğin büyüsüne kapılıp gideceksiniz. Oyunda gerçek yolda sürüyor gibi hissettiğiniz zamanlar olacak, oyunda arabanıza hakim olmanız bu seride biraz daha güçleştirilmiş.

Birkaç kez oynadıktan sonra buna alışacaksınız ve oyundan büyük keyif alacaksınız. Need For Speed, önceki versiyonu Undercover ile beklediği çıkışı yakalayamamıştır. Need For Speed: Shift diğer serilerden tamamen ayrı, bambaşka bir oyun.

Need For Speed: Shift demo oyununu indirip denemek için kullanabileceğiniz bağlantı : http://tinyurl.com/ydejwhw

Author: Kadir Kadir

11 thoughts on “Bedava Need For Speed: Shift Oyunu İndir

  1. bende bu oyuna katılmak istiyorum o oyun nasıl acaba bana anlatırmısın sen tabi biliyorsan sende ben bilmiyorum bu oyunu bana anlatırmısın çünkü ben bu oyunu bilmediğim içinbana anlatırmısın o yüzden yani bilmediğim için anlat daha sonra oyunda neler olduğunu anlatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir