Nasıl Oyun İndirebilirim?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir çok ziyaretçimizin oyun indirme ile ilgili sorun yaşadığını fark ettik bu durumu ortadan kaldırmak ve en aza indirmek için sizlere bu anlatımı hazırlamış bulunuyoruz.

1. Oyun indirmek için öncelikle oyun konusuna geliyoruz tanıtım içeriğinin hemen sonunda yer alan oyun indirme bağlantısına tıklıyorsunuz.

2. Ardından sayfa sizi otomatik olarak oyunu indirebileceğiniz sayfaya getirecektir. Sayfamız oyun indirme bağlantılarını önermede çoğunlukla gamershell.com sitesini kullanmaktadır. Bu neden çoğu oyun sever gamershell sitesinden oyun indirmede sorun yaşıyor.

3. Oyunu indirmek için indirme linkine tıkladığınızda gamershell indirme sayfasına ulaşacaksınız. Karşınıza şu şekilde bir sayfa gelecektir.

Oyun indirme

4. Burada göründüğü üzere oyunu indirebileceğiniz sunucular bulunuyor bunlardan %(yüzde) olarak en az olanını tercih edip download butonuna tıkladıktan sonra indirme işleminin son aşamasına geleceksiniz.

5. Her hangi bir download butonuna tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada

” Y our download is r eady. P lease click here to d ownload the file. ” böyle bir yazı göreceksiniz ve o yazıya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Not: Unutmayın ki oyununuindir.com sitesi sunucularında oyun barındırmaz sadece bağlantı önerilerinde bulunur ve bu bağlantıların güvenli olup olmadığını denetlemesini kullanıcılarına bırakır bunları göz önünde bulundurarak oyun indirme işlemini bulununuz.