Warblade Demo Oyununu İndir

Warblade
Warblade oyunu sizi ilk başta temasıyla büyüleyecektir. Uzay havası veren oyunda büyülenmemek elde değildir. Ses yapısı da çok güçlü olan bu oyunun bağımlılık yapacağını söyleyebiliriz. Warblade oyununun görsel yapısı ve animasyonları da ustaca yapılmıştır. Her dört bölümde değişen yaratıklar da oyunun güzelliğine güzellik katmaktadır.

Şimdi gelelim oyunumuzu tamamen açıklamaya. Oyunda ilk başladığınız anda birinci bölümde karşınıza hayvana benzer yaratıklar çıkmaya başlayacaktır. Onlar da size karşı ateş edeceklerdir bunu unutmayın. Onları tamamen öldürdüğünüzde bölüm atlayacaksınız. Bu yaratıkların üçüncü bölümlerinde başları yani en büyük yaratıklar karşınıza çıkacaktır. Onu öldürdüğünüzde ise “new rank” adlı renkli toplardan bir rengi düşecektir. Her bölümlerde o taşlardan hepsini toplayınca rütbenizde artacaktır. Onu de geçince dördüncü bölümlerde sırayla ya “bonus level” ya da “kamıkaze” çıkacaktır. Kamıkazelerde grup halinde yaratıklar inecek ve ateş edeceklerdir. Bonus bölümlerde yaratıklar sizlere ateş etmeyecektir. Oyunun asıl heyecanlı olduğu bölüm ise yirmi beş ve katları bölümlerde yani elli, yetmiş beş vb bölümlerde karşınıza çok büyük bir yaratık çıkacaktır. Bunu öldürmek ise oldukça zordur.


Warblade Oyunu İndir
Bir yaratık öldürdüğünüzde ondan üzerinde taşlar olan bir kutucuk düşerse onu adlığınızda size çok büyük bir puan kazandıracak ve taşlar arasından para da bulursanız parada kazanacaksınız. Bu meteor adlı bölümde amacınız ölmeden taşlar arasından geçip meteorun solunda olan çizelgeyi tamamlayabilirsiniz.

Oyunumuzda, oyunda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan bazı güzellikler vardır. Bunlardan biri yine öldürdüğünüz canlılardan düşen e,k,s,t,r,a harfleridir. Bu harflerin hepsini biriktirince bir adet can kazanıyorsunuz.
Unutmayın oyunda para kazanmanın da önemli bir yeri vardır. Kazandığınız paralarla can, silah ve hız ve bullet(yani daha hızlı ateş etmenize yarayan bir özelliktir.). Bullet bazı silahlardan daha önemlidir ve bullet seviyenizi yüksek tutunuz.
OYUNU İNDİREBİLECEĞİNİZ BAĞLANTI ;
>> Oyunu İndir <<