Age of Empires 3 Oyununu İndir Age of Empires 3 Tek Link Demo İndir

Age-of-Empires-3 Oyunu İndir
Bu oyunumuzda bir Gerçek Zamanlı Strateji türünden bilgisayar oyunudur. İlk önce oyunumuzun hikâyesini anlatalım. Oyunumuzda bölüm atlayarak Black ailesinin yaşadığı olayları yaşayabilirsiniz. Oyunumuzda ilk neslin anlatıldığı bölümde konumuz şöyle:

Bu bölümümüze kan adı verilmiştir. Olaylar St. Jean şövalyelerinden olan Morgan Black, Osmanlı komutanı olan Şahin ve Florida’lı olan Lizzie tarafından gelişmektedir. Oyundaki görevleriniz, Sahin komutasındaki Osmanlı istilasına karşı saldırmak, Osmanlıları yenip Sahin ile dost edinmek, Aztek tapınaklarının yok olmasını sağlamak, Lizzie komutasındaki korsanların bulunduğu haritada haritaları edinmek. Gemisiz Lizze’nin arkadaşlığını almak. İspanyol filosunun sonsuz yaşama sırrı olan Ay Gölü’ne İspanyol filosunun Ay Gölü’ne ulaştırmayacaksınız. Ve bu şelaleyi yıkmayı görev olarak bileceksiniz.

Age of Empires 3  oyununun ikinci bölümününün adı ise “buz”.Bölüm Amerikan Kolonileri çağında geçmektedir. Başkarakterlerimiz, Stuart, Nonahkee, John, Kanyenke ve Warwick. Bu bölümdeki görevleriniz: Koloninizi yok olmaktan korumak. Kaçırılan arkadaşlarınızı toplayacaksınız. Nonahkee ve Stuart’ı kurtaracaksınız. Ve son olarak Warwick ile savaşacaksınız.

Üçüncü bölümünüzün adı da “çelik”tir. Bu bölümün karakterleri Karakterler Amelia, Kanyenke, başkan Cooper, Beaumont, General Bolivar.Bu bölüm kısaca trenlerle ilgili.Trenler ve tren yollarıyla ilgileneceksiniz.
Age of Empires 3 oyununu indirebileceğiniz bağlantı ;
http://tinyurl.com/f8eed

Author: Kadir Kadir

5 thoughts on “Age of Empires 3 Oyununu İndir Age of Empires 3 Tek Link Demo İndir

  1. arkadaşlar morgan black ın bölümlerinin birinde şahinin en güçlü silahı var onu biliosanız o osmanlı topu yani şu great bombart o top en güçlü silahımız ve bir tanede mediocre bombard var ama onu şifre yazarak çıkartıoz şifre (ya gotta make do with what ya got) bu şifreyi biliosunuz bu topla bir orduyu bile dağıtıyosunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir