Airport Tycoon 3 Demo Oyunu İndir

Airport Tycoon 3 Demo Oyunu İndir

Eklenme: 14 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
10 kez indirildi.

Havalimanı oyunu indir
Airport tycoon serisi tycoon oyunu sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği kapsamlı bir havalimanı inşa oyunu, serinin son oyunu olan Airport tycoon 3 ise getirdiği yenilikler ve oyuna kattığı gerçekçilik sayesinde tycoon oyunları arasında ki yerini iyice sağlamlaştırdı.

Oyuna genel olarak baktığımızda tek bir şehirde havalimanı kurarak başlayan maceramız oyun içerisinde bulunan 20 şehre havalimanı kurmamız ile sona eriyor tabi ki herşey göründüğü kadar basit değil, havalimanınızı kurarken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta bulunuyor öncelikle başlangıç sehrini sehrin genel hava durumuna, nufüsuna ve şehirde ki diğer hava yolu firmalarının elinde bulundurduğu sefer yoğunluğuna dikkat ederek seçmek gerekiyor. Oyun içerisinde bir havalimanında bulunması gereken tüm kontrol üniteleri ve binalar bulunuyor size düşen ise bu üniteleri sorun çıkartmayacak şekilde yerleştirmek, oyunun tutorial kısmında yerleştirleri nasıl yapmanız gerektiği anlatılıyor gözünüze hoş gelen şekilde ayrıca müşteri memnuniyetine de dikkat ederek havalimanının temel bileşenlerini kurduğunuzda yolcularınızı kabul etmeye başlayabiliyorsunuz.

Oyun ilerledikçe çeşitli uluslarası firmalar ile kontrat imzalıyor otel, petrol, kargo firmaları ile anlaşmalar yapıyor ve havalimanınızı genişletiyorsunuz yaptığınız her yenilik müşteri memnuniyetini arttırıyor buda sizi tycoon oyunlarında ki mutlu sona götürüyor.

Airport tycoon 3 mükemmel grafiklere sahip olmasa da övgüyü hak eden görüntü ve efeklere sahip, oyun içerisinde pek çok kamera açısı ve görüntüleme seçenekleri mevcut. Sonuç olarak Airport tycoon 3 başarılı bir oyun izlenimi bırakıyor ve oyuncu memnuniyetini sağlamayı başarıyor.

Airport Tycoon 3 demo oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://tinyurl.com/mq49su

“Airport Tycoon 3 Demo Oyunu İndir” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz