Amerikan Güreşi WWE SmackDown vs. Raw 2009 Oyunu

Smackdown 2009
Bu oyun Tv’de izlediğimiz Amerikan Güreşi, iri yarı adamların ilginç güreşlerini izlemek yerine bizzat bu ortamı yaşamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Başarmak için devirmeniz gereken bir çok iri cüsse var. İşiniz çokta kolay sayılmaz ama bir o kadar zevkli ve heyecan verici.

Smackdown oyununu yakından tanıyalım.

Gelelim oyunun içeriğine oyuna başladığınızda oyunu öğreneceğiniz hangi tuşlarla neler yapabileceğinizi gösteren videolar var. Daha sonrada seçeneklerin bulduğu ekrana geliyoruz buradan hangi modu seçeceğimize karar verebiliyoruz turnuva, star hazırlama vs. Oyunun bölümlerinde güreşçiler hakkında istatiki bilgiler bulunuyor. Karakter seçmek için güreşçilerin üzerine geldiğinizde kenarda güreşçilerin hakkında detaylı bilgiler veriliyor fakat tüm özelliklerini hemen kullanma şansınız yok. Güreşleri ve turnuvaları kazandıkça puan kazanarak güreşçilerin tüm özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu puanlarla oyunda birde tükkanımız var buradan istediğimiz şeyi satın alabiliyoruz ve bu satın aldıklarımızla etraftaki nesneleri iyi kullanan oyuncular seçtiğimizde epey can yakabiliyoruz. Oyun içinde efsane oyuncular var bu oyuncularla açabilmek için oyun içinde başırılar elde etmeniz gerekiyor. The Road to Hell modunda ise bu efsanevi güreşçilerle karşılaşıyorsunuz onları yendiğinizde ekstra prestije sahip oluyorsunuz. Tabi bu o kadar kolay olmuyor. Çünkü bu güreşçiler karşınıza en güçlü halleriyle çıkıyorlar ve size kök söktürüyorlar. Oyuncu ekranında ise gazete, telefon, bilgisayar bulunuyor ve size ait haberleri buradan okuyabiliyorsunuz. Ayrıca bu ekrandan mesajları okuyarak, gelen maç tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Grafiksel açıdan oldukça tatminkar olan oyunda seslerde gayet güzel, rock müziğin ağırlıkta olduğu müzik listesinde gayet güzel müzikler mevcut. Hareketler oldukça gerçekçi ve kaliteli size iyi vakit geçirteceğini düşündüğüm bir oyun. Oyunun sistem gereksinimleride o kadar yüksek değil orta halli hemen her bilgisayar açacaktır diye düşünüyorum.
Sadece bu oyun tanıtımdır. WWE SmackDown vs. Raw 2009 oyununu yetkili yerlerden orjinalini alarak oynamanızı öneriyoruz.

Author: Kadir Kadir

107 thoughts on “Amerikan Güreşi WWE SmackDown vs. Raw 2009 Oyunu

  1. JéFF haRdy en iyisii spR ya inş qéRi qLr. orda ßiR ark vaR dmş ki john cena dmş ama jeff hardy onu yendi arkadaşm undertaker okdr güçlü ama jéFF haRdy undertaker ide yendi ßiridé dmş ki in güçlü rey mysterio dmş ama o güçlü deil sdce iyi oynu jeff hardy nin ßir swanton bomb u ytr bnce en iyi leR; JéFF haRdy ,khaLi,rey mysterio (ama jeff hardy rey den iyi) matt hardy de iyi syLR. batista ßidé ßncé en iyiLéR ßnLaR… Cm punk en kötsü.

  2. jon sina terpıl-h jon maykıls rey jef hey her cuma 24 00 da smackdawn varrrr raw smackdaown

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir