Batman: Arkham Asylum Oyunu Demo Sürümünü İndir

Batman: Arkham Asylum Oyunu Demo Sürümünü İndir

Eklenme: 30 Ağustos 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
27 kez indirildi.

Batman: Arkham Asylum Oyunu
Büyüklü küçüklü herkesin tanıdığı çizgi roman ve çizgi filmlerin kahramanı Batman’dır. Bazıları onu Yarasa Adam diye de tanımaktadır. Bu oyunumuzda Batman çizgi roman kahramanının bir hikâyesinden esinlenerek yapılmıştır. Batman oyunu sizleri küçüklüğünüze kadar götürebilir. Büyüklerin bile zevk ile oynadığı bu oyunda “sıkılacağım” diye asla düşünmeyiniz. Çünkü oyunda macera ve aksiyon sizi baştan çıkarabilir.

Oyunda adeta Batman oluyorsunuz. Kendinizi kötü insanlar ve yaratıklarla savaşırken bulacaksınız.

Oyunumuzun konusu Batman ve Joker’in kapışmasıdır. Aslında Batman bir tek Joker ile değil Joker’in adamlarıyla da kapışmaktadır. Siz Batman olup onu yöneteceksiniz. Oyunda Batman Jokeri yakalıyor ve onunla büyük bir kapışmaya ayak basıyor. Sizin kahramanınız olan Batman’ı belirttiğimiz gibi siz yönetiyorsunuz.


Batman Oyunu İndir
Bu oyunda Batman olağan üstü hareketler yapmamaktadır. Örneğin dövüşürken uçmuyor veya elinden ağ gibi vs. olağan üstü şeyler çıkarıp adamı yakalamıyor. Normal bir insan gibi dövüşüyor. Ama oyunun zevki asıl burada. Karşınızdaki birey de çok hırlsı ve güzel dövüşmektedir. O yüzden sizin karakterinizin yani Batman’ın çok güzel dövüş yetenekleri bulunmaktadır. Zaten oyununuzun amacı da özel güç ve yetenekleri olan Batman’ın o özel hareketlerini keşfetmektir. Zaten bu amacınıza kolayca ulaşabilirsiniz, çünkü oyunun kontrolleri son derece basittir. Yapmanız gereken Batman’ın yani karakterinizin stillerini iyi keşfetmek. Çünkü Batman’ın gerçekten çok güzel stilleri bulunmaktadır.

Aksiyon ve maceranın tavan yaptığı bu oyunu büyüklü küçüklü herkese tavsiye ederiz.
Batman: Arkham Asylum Oyununu (Demo) İndirebileceğiniz Bağlantı ;
http://tinyurl.com/nswzjj

“Batman: Arkham Asylum Oyunu Demo Sürümünü İndir” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz