Colin McRae: DIRT Demo Oyunu İndir

Colin McRae: DIRT Demo Oyunu İndir

Eklenme: 07 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
15 kez indirildi.

Colin-McRae-DIRT-oyunu-indir

Yarış ve ralli oyunları kategorisine giren Colin McRae serisi ralli ve yarış oyunlarına yeni bir tat getirmiştir. Ustaca yapılan bu seri grafikleriyle, görsel şöleniyle ve efektleri ile ilk göze görülmektedir. Serinin altıncı oyunu olan Colin McRae: DIRT oyunu belki de serinin en gerçekçi oyunlarından biridir. Çünkü oyunda yarışırken isminden de anlaşıldığı gibi pistler çok kirli ve belirli bir pist düzeni yoktur. Ama oyunun gerçekçiliğine kapıldığınız anda pistlerin çok önemi olmadığını düşünüyorum.

Oyuna ilk başladığınızda karşınıza ilgi çeken usta yapımlı bir menü gelmektedir . Oradan istediğinizi seçip oyuna başlayabilirsiniz. Bir de menüde sizin hızınızı ve parkurun nasıl olduğunu göstermektedir. Oyunun gerçeğinde toplam kırk altı araç bulunmasına rağmen demosunda sadece üç adet araba ve üç adet parkur bulunmaktadır. Ve araç tasarımları oldukça başarılıdır. Hasarlı arabaların yapımı ve araç tasarımı da çok ustaca yapılmıştır. Oyunun ışıklandırılmasında da başarılı olunduğunu düşünüyorum.

Oyunda altı adet farklı yarış seçeneği bulunmaktadır. Bunlar, ralli, kros ralli, Corr, tepe tırmanışı, ralli akışı ve geçit yarışıdır. Oyunu oynarken yön tuşlarıyla arabanızı ileri, geri, sağa ve sola hareket ettirebiliyorsunuz.

Oyunda ustalaştıkça seviyeleri atlatabilirsiniz .

Oyunu indirebileceğiniz bağlantı;

http://tinyurl.com/kqkqpz

Yorum Yapabilirsiniz