Efsane Örümcek Adam Oyunu Spider Man Oyununu İndir

Örümcek Adam oyunu temsili resimi
Spider Man (Örümcek Adam) çocukların en çok sevdiği çizgi kahramanlardan doğal olarak bu oyunun daha çok çocukların ilgisini çekeceğini sanıyorum. Oyunun bu versiyonu zaten oynanış şekli ve görevleriyle yetişkinler için biraz basit kalıyor en azından bana öyle geldi. Ama çocukların zaten çizgi kahraman olarak beğendiği maceralarını zevkle izlediği bu karakterin oyununuda zevkle oynayacaklarını tahmin ediyorum.

Oyunun bu versiyonu Psx çevirmesi, fakat grafiksel açıdan çokda vasat sayılmaz Spider Man ile farklı maceralar ve görevler yaşamak her şeye rağmen eğlenceli. Spiderman’i sağa sola ileri geri hareket ettirmek için klavyenin oktuşlarını kullanacaksınız. Diğer işlevlerini ise numpad yardımıyla gerçekleştiriyorsunuz. Örnek olarak düşmana ağ atmak için 8’i binalar arasında geçiş yapmak için 9’u karşınaza çıkan düşmanları altetmek için ise 4 ve 6’yı kullanıyorsunuz, zıplamak için ise 2’yi vs. kullanabilirsiniz. Oyun içinde diğer numpad tuşlarını zaten kullanmanız gerektiği yerlerde hangi tuşu kullanmanız gerektiğini ekranda size belirtiyor. Tabi bu tuş kombinasyonunu değiştirmenizde mümkün ayarlardan kendinize göre tuş kombinasyonunu ayarladığınızda oynamak daha zevkli hale geliyor. Ekranın sol üst köşesinde sağlık durumunuzu ve ağınızın ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz sağ üst köşesinde ise düşmanınızın sağlık durumunu görebilirsiniz. Kamera açıları düşmanla karşılaştığınızda sıkıntı yaratsada oynaması zevkli ve eğlenceli bir oyun. Binalar arasında uçmak yer yer düşme endişesi yaşamak hoş.

Yazımın başındada belirttiğim gibi bu oyun, çocukların ilgisini çekecek ve bir okadarda eğlendireceğini düşündüğüm bir oyun. Çocukların hayal dünyasında çizgi kahramanların her zaman bambaşka bir yeri vardır. Bu oyunu bitirdikten sonra bile Spiderman’le birlikte, hayal dünyalarında kimbilir daha ne görevler ne macaralar yaşarlar.

Gelelim sistem gereksinimlerine;
Sisteme gereksinimi bakımında herkesi mutlu edebilecek bir oyun, çünkü hemen hemen en düşük sistemlerde bile hiç sorun çıkartmadan çalışabiliyor.

Spider man ile size iyi eğlenceler.

Spider Man oyununu tek link indirebileceğiniz bağlantı ;

http://tinyurl.com/lw9cpx

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*