Fifa 2006 World Cup Demo Oyunu İndir

Fifa 2006 world cup demo oyunu indir
Dünya kupası’nın resmi bilgisayar oyunu Fifa, 2006 yılı Dünya Kupası için de hazırlandı, hazırlanan oyunda yanlızca Dünya Kupası maçları değil çeşitli modlarla oldukça ilgi çekici maç çeşitleri bulunuyor.

Oyun içerisinde bulunan Play Now seçeneği hızlı bir şekilde maç organize etmenize ve oynamanıza yardımcı oluyor, başlangıçta oldukça basit gibi görünen bu modda siz oyunda ilerledikçe yeni oyun çeşitleri açılıyor. Play Now seçeneğinde yeterli puanınız olması durumunda tarihi bazı maçlarıda oynayabiliyorsunuz, genellikle tarihi maçlara oyunun belirli bir dakikasından sonra dahil oluyorsunuz. Oynadığınız maçların sonunda belirli miktarlarda puanlar kazanıyorsunuz, bu puanları harcamanız için oyun içerisinde Store bölümü hazırlanmış bu bölümü kullanarak tarihi veya modern çeşitli eşyaları, kramponları, formaları takımınız için satın alabiliyorsunuz.

Fifa 2006 World Cup ile oyunun oynanabilirliği de artış göstermiş, çalım ve şutlarda bazı hatalar mevcut olsada oyunun eski sürümlerine göre topa daha kontrollü bir şekilde hakim olabiliyorsunuz. Oyun içi animasyonlarda etkileyici şekilde hazırlanmış oyun esnasında futbolcuların birbirleri ile etkileşimleri, mimikler, tepkiler, düşmeler göze hoş gelicek şekilde tasarlanmış Fifa 2006’da da dikkat çeken bu özellikler Dünya Kupası’nın verdiği heyecan ile daha da artmış ve Fifa 2006 World Cup oyuncuları tatmin etmeyi başarabilecek bir oyun olmuş.

Fifa 2006 World Cup demo oyunu indirebileceğiniz link : http://tinyurl.com/m6t53