Fifa 2007 Demo Futbol Oyunu İndir

Fifa 2007 Demo Futbol Oyunu İndir

Eklenme: 19 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
16 kez indirildi.

Fifa 2007 oyunu indir

Giderek kızışan futbol oyunları piyasasında elinde tuttuğu birincliği kaybetmek istemeyen EA, Fifa 2007‘de çeşitli değişiklikler yapmıştı. Yeni oyun pek çok yönden geliştirmeler içeriyordu yeni oyun modları, takımlar, logolar, futbolcular, stadyumlar kısacası her yıl çıkan birbirinin aynı Fifa serileri Fifa 2007 ile bozuldu. Oyuna eklenen yeni modlardan biraz bahsetmek gerekirse oyunda 5 adet keyif verici mod bulunuyor;

Manager mod : Oyunu manager modda oynamayı seçtiğinizde bir takımın başkanlığını alıp takımınızı en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyorsunuz. Tournament mod : Bu mod sayesinde seçtiğiniz takım ile çeşitli turnuvalara katılarak ödüller kazanabiliyorsunuz, isterseniz kendi turnuvanızı oluşturabiliyorsunuz.

Challanges: Challanges modu ile kazandığımız maçlardan çeşitli puanlar alıyoruz, bu puanlar sayesinde Dünya’nın çeşitli bölgelerinde maç yapma, yeni kupalar kazanma imkanımız oluyor. Son olarak Practice modu sayesinde takımınıza antreman yaptırabiliyorsunuz.

Oyuna eklenen takımları incelediğimizde Turkcell Süper Lig dikkatimizi çekiyor, uzun zamandan beri Türkiye liglerine yer verilmeyen oyunda yapılan değişiklik Turkcell Süper Lig’i de kapsamış, oyunu Turkcell Süper Lig ile oynamayı seçtiğinizde ligde bulunan takımların, logoların, stadyumların, oyuncuların eksiksiz bir şekilde eklendiğini göreceksiniz.

Fifa 2007‘ye eklenen online lig’de oldukça dikkat çekiyor, bu yenilik sayesinde kurduğunuz takımla online lig mücadelesi verebilir, gerçek oyuncularla oyunu oynayabilir, transfer pazarlıkları yapabilir kısacası oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Son olarak Fifa 2007 ile gelen yenilikler oldukça göz dolduruyor ve Fifa taraftarlarının eline oldukça büyük kozlar veriyor. Her ne kadar eski bir oyunda olsa Fifa 2007 çok popüler bir oyundu denenmesi gereken bir oyun diye düşünüyorum denemek isteyenler için demo verisyonunu aşağıdakı linkten indirebilirsiniz.

Fifa 2007 demo oyununu indirmek için kullanabileceğiniz bağlantı;

http://tinyurl.com/2bdsca

“Fifa 2007 Demo Futbol Oyunu İndir” için 4 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz