FİFA 2009 Oyununu İndir FİFA 09 Oyun İndir FİFA 2009 Demo Tek Link İndir

FİFA 2009 Oyunu İndir

Bu oyunumuz diğer bilinen FİFA oyunlarının 2008 yılında çıkan en son sürümüdür. Bu oyun ve diğer serileri gelişmiş grafik tabanıyla önümüze sunulmuştur. Oyun en gelişmiş futbol simülasyonudur. Normal bildiğimiz bilgisayarlarda bile oynanan bu oyun artık oyun bilgisayarı dışında oynanması zorlaştırılmıştır.

Pes oyununun gerisinde kalan FİFA oyunu üreticileri harekete geçerek son sürümünü gayet başarılı bir şekilde ortaya çıkartmayı başarmışlardır. Ve oyun futbol oyunları sırasında son sürümüyle ilk sıralarda yerlerini almayı başarmıştır. Oyunda Türkcell Süper Lig bulunmaktadır ama aşırı korsan satımı yüzünden oyunda Türkçe dil kullanılmamaktadır.

Oyunda bu sürümden diğer önceki sürüm yani FİFA 2008 deki gibi kırk adet milli takıma yer verilmektedir. Oyunda beş yüz takım artık otuz lig bulunmaktadır. Oyunda hazır olan tam altmış bir turnuva bulunmaktadır. Ve siz kendiniz yeni turnuvalar oluşturabilirsiniz.

Oyunun diğer serilerinde olduğu gibi ses düzenlemeleri artı ses efektleri sanatçılar bunda da bi hayli ustaca. Bu oyunda Jamaika’dan İngiltere’ye İngiltere’den Amerika’ya kadar birçok sanatçı oyunun seslerine sesleriyle katkıda bulunmaktadır.

FİFA 2009 oyununu klavyeden, fareden ve gamepedten oynayabilirsiniz. Bu futbol oyununu oynarken kendinizi gerçek maçta turnuva yapıyor zannedecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve yeni sürümü dört gözle bekleyeceksiniz.

FİFA 2009 Oyununu İndir;

http://tinyurl.com/m9aumm
İyi oyunlar.

Author: Kadir Kadir

6 thoughts on “FİFA 2009 Oyununu İndir FİFA 09 Oyun İndir FİFA 2009 Demo Tek Link İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir