Grand Theft Auto 2 Oyunu İndir GTA 2 Oyununu İndir GTA İndir

Grand Theft Auto 2 Oyunu İndir GTA 2 Oyununu İndir GTA İndir

Eklenme: 28 Ağustos 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
28 kez indirildi.

GTA 2 Oyunu İndir
Grand Theft Auto 2 oyunu yani GTA 2 oyunu GTA serisinin ikinci sürümüdür. İlk sürümü aşırı tutulan GTA yapımcıları oyunun tutulduğunu anlayınca ikinci sürümünü de çıkarttılar.
Oyun 10 Ağustos 1970 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun o zamanlarda Playstation ve Windows sunucularında kullanılmaktaydı. İkinci sürümü de çok tutulmuş olan bu oyunda sizin görev sayılmayan amaçlarınız var. Yeri geldiğinde çetelere karşı savaşacak, yeri geldiğinde arkadaşlarınızla takılacaksınız. Amaçlarını yerine getirebilmek için taşıtlara bineceksiniz. Bu taşıtlar
Araba, motor, deniz taşıtları vb. taşıtlardır. Siz değerli oyun severler oyunu oynarken sıkılmayın diye ve ya diğer bir deyişle oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için Grand Theft Auto yapımcıları siz taşıtlara binerken sıkılmayın diye araçlara radyolar koymuştur.

Taşıtlarınıza bindiğinizde istediğiniz radyoyu ayarlayabilirsiniz. Unutmayın çaldığınız taşıtlar her zaman tehlikededir. Arabaları çalarken araba sahiplerine karşı çok sert olmayınız. Polislerden kaçarken de heyecanlanmamakta fayda var. Oyunda unutmayın ki her şey sizin elinizde. Karakterlerinizi siz belirleyecek onları siz yöneteceksiniz. Polislere yakalanmamak için çok suç işlemeyiniz.
Eğlencenin tavan yaptığı bu oyunda bağımlı kalabilirsiniz.
GTA 2 oyununu indirmek için (demo) ;
http://tinyurl.com/2h9tw2
bağlantısını kullanabilirsiniz.

“Grand Theft Auto 2 Oyunu İndir GTA 2 Oyununu İndir GTA İndir” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz