Ice Age Dawn Of The Dinosaurs Demo Oyunu İndir

Ice Age Dawn Of The Dinosaurs Demo Oyunu İndir

Eklenme: 16 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
9 kez indirildi.

Buz Devri Oyunu İndir Oyna
Çizgi sinema dünyasının mükemmel eseri Ice Age – Buz Devri filmini bilmeyen yoktur, Activision firmasıda Buz Devri serisinin son filmi olan Dawn Of The Dinosaurs’u konu alan en az filmi kadar eğlenceli bilgisayar oyununu hazırlamış.

Oyuna ilk girişinizde eğlenceli bir giriş sahnesinin ardından basit bir şekilde hazırlanmış menüyü ve oyun grafiklerini göreceksiniz, oyuna giriş yaptığınızda ve oyunu bizzat oynadığınızda oyunun tamamen çocuklara yönelik hazırlanmış olduğunu fark edeceksiniz. Oyun içerisinde filmin konusuna uygun olarak 6 farklı karakter bulunuyor ve siz bunlardan istediğinizi seçerek oyuna dahil olabiliyorsunuz, seçtiğiniz karaktere göre çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekiyor bir nevi film içerisinden istediğiniz karakteri seçip bu karakteri siz oynayarak filmi tekrar çekiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Ice Age Dawn Of The Dinosaurs basit grafiklerinin yanısıra başarılı ses efekleri ile dikkat çekiyor, oyun içi karakter seslendirmeleri ise film karakterlerini seslendiren kişiler tarafından yapıldığı için daha da keyif veriyor. Oyun yetişkinler için fazlasıyla basit olsa da çocuklarınız için oldukça zevkli ve kaliteli bir bilgisayar oyunu.

Ice Age Dawn Of The Dinosaurs demoyu indirebileceğiniz link;

http://tinyurl.com/ol3yqc

“Ice Age Dawn Of The Dinosaurs Demo Oyunu İndir” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz