Knight Online World Oyunu İndir Knight Online World 1.708 İndir

Knight Online World Oyunu İndir Knight Online World 1.708 İndir

Eklenme: 24 Ağustos 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
13 kez indirildi.

Knight Online World Oyunu İndir
Dünyanın dört bir yanından gelen 10 milyondan fazla kişinin yaşadığı küçücük dünya olan Knight Online World yepyeni maceralarla sizlere kapısını açıyor. Bu büyülü dünyaya adım attığınız anda Karus ve El Morad arasındaki efsanevi savaşta öncelikle hangi tarafta olacağınıza karar vermeniz gerekiyor daha sonra karakterinizi yaratmaya başlıyorsunuz.

Bu oyunu oynarken karakterinizin sınıfı büyük savaşlarda ya da küçük kavgalarda nasıl dövüşeceğinizi belirlemektedir. Sihir gücünün size en uygun olduğunu düşünebilirsiniz bu durumda büyücü olabilir, isterseniz soğukkanlı bir rahip, kemik kıran yiğit bir savaşçı… Ya da gölgelere gizlenen bir haydut olabilirsiniz. Karakterinize dört meslekten birini seçmeniz gerekmektedir. Oyunda karşınıza birden çok çeşitli canavarlar çıkabilir.Siz bu canavarlarla savaşmalısınız.Oyunda Karus ve El Morad’dan başka şehirlere de uğramayı unutmayınız.

Oyuna üyelik ile giriş yapabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir. Oyuna üyeliğinizi yaptıktan sonra oyunu indiriyorsunuz. Oyunu indirdikten sonra da kurup kendinizi amansız ve büyüleyici bir savaşın içinde bulacaksınız. Eğer karakterinizi geliştirmek ve ona güç kazandıracak malzemeler almak içinde ücret(sanırım sanal para) ödemeniz gerekiyor. Oyunu oynarken kendinizi savaşın içinde zannedecek ve zamanın nasıl geçeceğini anlamayacaksınız. Oyunu oynayan birçok kişi olduğunu da belirtmemiz gerekli. Hepsi de oyunun gerçekten büyüleyici olduğunu, gerçekten de oynarken kendilerini efsanevi bir savaşın tam ortasında bulduklarını da ekliyorlar sözlerine.Tek yapmanız gereken ırkınızı seçip büyüleyici savaşın ortasına atlamak…

İndirmek için
http://tinyurl.com/ll3pb2
bağlantısını kullanabilirsiniz.

“Knight Online World Oyunu İndir Knight Online World 1.708 İndir” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz