Madagascar Escape 2 Africa Demo Oyununu İndir

Madagascar-Escape-2-Africa
Madagascar Escape 2 Africa oyunu, DreamWorks Animation önderliğinde hazırlanıp Activision önderliğinde oyunseverler için dağıtılan kaliteli bir çizgi simulasyon oyunudur. Madagascar Escape 2 Africa oyunu Kasım 2008’den beri oyunseverlerin oyun indirmesi için dağıtılan ve çok çok beğeni topladığı aşikar olan çocuk simulasyonudur. Pc, Xbox 360, PS2 ve PS3 platformları için ayrı ayrı hazırlanan oyun büyük bir kitleye hitap ediyor. Yaklaşık 6 GB boyutunda olan oyun 6-15 yaşları arasındaki oyunseverlere hitap etmesi Madagascar Escape 2 Africa oyunun çok benimsenip oynanmasının başlıca sebebidir.

Oyunda bir zamanların hayvanat bahçesi sakinleri Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melman ve Su Aygırı Gloria ile görevimiz olan Afrika’yı kurtarmaya çalışıyorsunuz. 12 farklı bölümde bir çok mini oyun içeriyor. Oyunun sevilen diğer özelliklerinden birisi de çoklu oyuncu ve truva bölümlerinin de yer alıyor olması. Eğlenceli bir oyun olan Madagascar Escape 2 Africa ile Afrika’yı kurtarmak için hızlı olmanızın yanı sıra dikkatli olmanız da gerekiyor. Oyun içinde eğlenceli zaman geçirmeniz dileğiyle.

Oyunu indirebileceğiniz link;
http://tinyurl.com/m5x2nj

4 yorum

  1. daha indirmedim ama şimdi indiriyorum yorumlara bakılırsa iyi,komik,ve güzel oyun galiba yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar şimdi indiriyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*