Metin2 Oyunu Oynama

Metin2 Oyunu Oynama

Eklenme: 05 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
7 kez indirildi.

Metin2
Metin2 sizi doğu dünyasına götürür. Sizin de hoşunuza gidecek saatlerce bilgisayar başından kalkamayacağınız bir oyun türüdür.

Oyuna ilk önce Metin2 efsanevi dünyasına üye olarak başlıyorsunuz. Üyelik tamamıyla ücretsizdir. Oyuna ilk olarak üç tane ülkeden birini seçerek başlayacaksınız. Ülke seçtikten sonra karakter seçimine başlayacaksınız. Bu karakterler Warrior Shaman Sura ve Nija’dır. Siz bunlardan birini seçeceksiniz. Ama oynayanlar genellikle Warrior’un daha güçlü olduğunu düşünmekteler.

Evet, ülkeni ve karakterini seçtikten sonra oyuna tam anlamıyla başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda ekranın sol tarafında size verilen görevler bulunmaktadır. Ve onlar da yani görevleriniz de mesaj halinde bulunuyorlar. Oyunda çeşitli hayvanlar bulunmaktadırlar. Bu hayvanların parantez içinde lewelleri yazmaktadır. Siz de hayvanlara onların lewellerine göre saldırmak zorundasınız. Oyunda “F” tuşlarının da yeri vardır.

Oyunda istediğiniz kişilerle sözlenip ya da evlenebiliyorsunuz. Bu da oyunun güzelliğine güzellik katmaktadır.

Lewellerinizi geliştirirseniz sizin için o kadar iyidir. Mesela yirmi beşinci lewele geldiğinizde ata binebiliyorsunuz. Bu da sizin oyuna daha bağlanmanızı sağlayacaktır. Çünkü lewelleri ilerlettikçe sizin de karakteriniz ilerleyecektir. Bu da sizi oyuna daha çok bağlayacaktır.

Oyunda Skiller bulunmaktadır. Bunlar bir nevi ekstra güçtür. Bu Skiller beşinci lewelden sonra siz açtırıyorsunuz. Oyunda herkesin çok duyduğu Clanlar yani diğer adıyla Yonjalar bulunmaktadır. Onlar bir nevi topluluktur. Bu topluluklarla Lewel kasıyorsunuz, savaşlara katılıyorsunuz. Hatta onlarla Pazar bile kurabiliyorsunuz.

Bir de oyunda Npc’ler bulunmaktadır. Bunlar oyuncu değil oyunun yaptığı karakterlerdir. Onlardan da görev alıyorsunuz.

Metin2 oyununu http://www.metin2.org adresinden ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz.

“Metin2 Oyunu Oynama” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz