Midtown Madness 2 Oyununu İndir

Midtown Madness 2 Oyununu İndir

Eklenme: 08 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
24 kez indirildi.

Araba Oyunu İndir
Midtown Madness serisinin ikinci oyunu olan Midtown Madness 2 oyunu yine bir şoförlük oyunudur. Oyunun görselleri ve animasyonları büyük bir ustalıkla yapılmıştır. Özellikle de oyunun görseli 3D olduğu için oyuna daha çok gerçekçilik kazandırmıştır. Oyunun sesi de tam anlamıyla gerçek yapımdır. Araba sesleri ve korna sesleri ile kendinizi adeta bir şoför sanacak oyuna daha da kapılacaksınız.

Oyunda araçlarınızı şehrin ortasında rahatça sürmekten büyük zevk alacağınızı düşünüyorum. Oyunda birkaç adet aracı Londra ve San Francisco’da sürebilirsiniz. Oyuncular daha sakin ve daha düzenli bir şekilde araba sürmek isterlerse Londra’yı tercih etmektedirler. Ama daha tutkulu, daha hızlı bir şehir isteyenler ise San Francisco’yu tercih etmektedirler. Ayrıca hız yapmak ve özel bir köprüden geçmek isterseniz de yine San Francisco’yu tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Oyuna ilerleyen zamanlarda yama gibi eklentiler yapıldığı için oyuna birçok yenilikler getirilmiştir.

Oyundaki araçlar genellikle popüler ve daha çok tanınmış olan araçlardır. Bunun nedeni ise daha çok tanınan araçların özelliklerini daha çok bilmemizdir. Araç tercihini yaparken genellikle oyun severler arabaların gösterişli olmalarına değil de daha dayanıklı ve daha hızlı olmalarına bakmaktadırlar.

Oyunumuzun asıl amacı gezinti ve yarıştır. Yarışlar da bildiğimiz araba yarışları gibidir ama tek farkı oyunun gerçekçiliğine kapılıp kendinizi göz alan bu şehirlerde yarışıyor sanmanız olacaktır sanırım. Yarışlar da aşırı zevkli olan bu oyunun başından kalkacağınızı düşünmüyorum.

İndirme bağlantısı;

>>   http://tinyurl.com/mz5epj <<

“Midtown Madness 2 Oyununu İndir” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz