Mini Ninjas Oyununu İndir Mini Ninjas Demo İndir

Mini Ninjas Oyunu İndir
Büyüklü küçüklü herkesin severek oynadığı Mini Ninjas oyununda üç adet küçük Ninja bulunmaktadır. Bunlar gerçekten çok şirinlerdir ve bütün Ninjalar birbirlerinden farklılardır. Oyunumuzun amacı gayet basittir. Aslında oyunun öyle uzun bir hikâyesi yoktur ve tek yapmanız gereken, karakteriniz olan Ninjaları Samurayla savaştıracak, bölüm atlatacak ve her atladığınız bölüm için yeni özellikler kazanacaksınız.

Oyunun yapımcıları oyunun her noktasını büyük bir ustalıkla yapmışlardır. Özellikle de oyunun görsel şöleni inanılmaz bir şekilde yapılmıştır. Bence oyunun efektlerini de geçmemek gerekmektedir. Çünkü oyuna ilk başladığınız andan itibaren tamamıyla gerçeği andıran sesler size sunulmaktadır.

Oyun kesinlikle şiddet içerikli bir oyun değildir. Örneğin sizin karakteriniz olan Ninjalar Samuraylarla savaşırken Samurayın birini kılıçla doğradınız diyelim. Normalde kan akması gerekirken onun yerine kılıçla vurduğunuz yerden parıltılar çıkmaktadır. Evet, oyuna ilk başladığınızda size aksakallı bir dede yardımcı olacaktır. Yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Oyunumuz ondan sonra başlıyor. Samuraylarla savaşmaya başlayacaksınız. Samuraylar gayet sevimsiz ve kara suratlılardır. Bizim karakterlerimiz olan Ninjalar Samuraylardan kat kat güçlüdürler. Yeter ki siz doğru hareketleri doğru yerde yapmanız gerekmektedir.Oyunun demosunun amacı sizlere oyun hakkında alıştırmalar yaptırmak ve oyuna hazırlamaktır. Bizlere nerede neler yapacağımızı anlatıyor ve nerede ve nasıl “save” yapmamız gerektiğini de anlatmaktadır. Zaten bu oyunun demosu diğer oyunların demosu gibi çok yüksek mb.’ lara ulaşmamaktadır. Herkesin bu oyunun demosunu indirip oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Oyunu indirmek için kullanabileceğiniz bağlantı : http://tinyurl.com/n5ylrq

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*