PES 2008 Oyunu indir

Pes 2008 oyunu indir
Dünyanın en iyi futbol oyunlarından olan Fifa‘nın tahtını ciddi şekilde sarsan Pes, 2008 versiyonuyla da adından sıkça söz ettiriyor. Oyun piyasası gittikçe daha gösterişli grafikler tasarlamaya yönelirken Konami firmasıda Pes hakkında grafiklerin yenileneceğine dair bilgiler veriyor.

Pes 2008‘de gelen en büyük yenilikler şüphesiz ki yapay zeka alanında, yapay zeka kendini en çok oyun içi taktiklerde gösteriyor yaptığınız savunma veya atak taktikleri rakibiniz tarafından kavrandığında sizin taktiğinize karşılık kendi taktiklerini kolayca üretebiliyorlar ayrıca onların ürettiği taktiğe karşı sizde etkili bir taktik geliştirmezseniz ciddi şekilde hüsrana uğrayabilirsiniz. Grafik detayları anlamında da büyük yenilikler geliyor, Pes 2008 ile beraber oyun içi detay grafikleri oldukça geliştiriliyor artık oyuncuların herhangi bir durumda verdikleri tepkileri rahatlıkla görebilir, değişen hava koşullarında sahanında nasıl değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Futbol oyunları arasında devrim yaratan Pes 2008 futbolcularınız ile olan etkileşiminizi de oldukça arttırıyor, futbolcuların medya ile olan ilişkileri performanslarını etkilerken antremanlar sırasında oyuncularınızla kurduğunuz etkileşimler onların aldığı görevi daha iyi kavramasına yardımcı oluyor. Sonuç olarak Pes 2008 futbol oyunlarında ki rekabeti biraz daha kızıştırıyor böylece en büyük rakibi olan Fifa’yı yeni ve büyük yenilikler yapmaya zorluyor tabi ki bundan oyuncular karlı çıkıyor.

PES 2008 demo oyununu indirmek için kullanabileceğiniz bağlantı;

http://tinyurl.com/ntwwcv