Planet Zoo Oyunu İndir

Planet Zoo Oyunu İndir

Eklenme: 27 Nisan 2020
Dil: Türkçe mevcut değil
Platform: Windows,
Kullanıcı Oyu:
5/5
19 kez indirildi.


İnanılmaz hayvanlarla dolu bir dünyanın tadını çıkarın. Oynak aslan yavrularından güçlü fillere kadar, Gezegen Hayvanat Bahçesi’ndeki her hayvan kendi görünüşü ve eşsiz kişiliği ile bir bireydir. Hayvanlarınızın doğal yaşam alanlarını taklit etmek için ayrıntılı muhafazalar oluşturun, her türün gelişmesini sağlamak için araştırın ve yönetin ve hayvanlarınızın çocukları yetiştirmesine ve genlerini gelecek nesillere aktarmasına yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara cevap veren harika bir dünyayı yönetin. Büyük resme odaklanın veya bir el verin ve en küçük ayrıntıları bile kontrol edin. Harika sergiler ile ziyaretçilerinize ilham verin, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve vahşi doğada hayvanlarınızın yeni nesillerini avlayın. Seçimleriniz, hayvan refahı ve korumasının öncelikli olduğu bir dünyayı şekillendiriyor.

Planet Zoo’nun kapsamlı inşaat araçları, hayvanat bahçenizi kolayca benzersiz hale getirmenizi sağlar. Yaratıcı kararlarınızın her biri hayvanlarınızın yaşamını ve ziyaretçilerinizin deneyimlerini etkiler. Hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verin ve gölleri ve nehirleri kazın, tepeler ve dağlar dökün, yollar ve mağaralar oluşturun ve çok çeşitli benzersiz tasarımlar ve yüzlerce bileşen kullanan nefes kesen hayvanat bahçeleri oluşturun.

Yorum Yapabilirsiniz