Pro Evolution Soccer 6 Oyununu İndir

Pes 6 İndir
Önceden de çıkarttığı oyunlarla büyük beğeni toplayan Konami, 6. oyununda gerçekten bundan önceki 5 oyunu eskitmiş seriye bambaşka bir soluk getirmiş. Önceki serileri oynamayanların bilmesi gekeren şey tek şey bu oyun tamamen Fifa’dan farklı olduğudur. Pro Evolotion Soccer 6, tabuları rahatlıkla yıkabilecek bir oyun. Serinin diğer bir ismi de bilindiği gibi Winning Eleven’dir. Bu isim Japonya’da kullanılır.

Evinde bilgisayar eya konsol olmayan oyunseverler hatta oyun ihtiyacını gidermek için internet kafelere gidenler de dahil olmak üzere herkes Pro Evolotion Soccer 6 ve Winning Eleven serisini çok yakından tanıyor artık. Bu seri gerçekten dünyada büyük bir heyecanla beklenir oldu.

Oyun gerçekçiliği ile göz doldurmuş ve bu yönüyle rakiplerinden ayrılmıştır. Oyun özellikle Avrupa’da çok satarak satış rekorları kırmış olması da oyunun ne kadar gerçekçi bir oyun olduğunun bir kanıtı niteliğindedir. PES 6‘da İngiltere Ligi’nde Arsenal ve M.United’in dışında hiçbir takım lisanslı değildir. Oyunda ayrıca bazı ülkelerde lisanslı değildir.

PES 6 Demo oyununu indirebileceğiniz bağlantı ;
http://tinyurl.com/nduqml

Author: Kadir Kadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir