PUBG Mobil Oyunu İndir

PUBG Mobil Oyunu İndir

Eklenme: 23 Nisan 2020
Platform: Android
Kullanıcı Oyu:
5/5
48 kez indirildi.


Cep telefonu için özel olarak geliştirilen resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Her yerde, her zaman ücretsiz oyna. PUBG MOBILE, cep telefonları için en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Durun, hazırlanın ve başkalarına karşı rekabet edin. 100 kişilik klasik savaşlar, yük modu, hızlı tempolu 4v4 ​​ekibi Deathmatch ve zombi modları ile destansı savaşlarda hayatta kalın. Hayatta kalma en önemli şeydir ve kim kalırsa son kazanır. Görev çağırdığında, irade ateş!

2018 Yılın Mobil Oyunu – Altın Joystick Ödülü
En İyi Oyun, Favori Fan Oyunları, En Rekabetçi Oyunlar – Google Play 2018 Ödülleri

Önemli Oyun İnceleme Toplulukları:

“Kesinlikle Dikkat çekici” – IGN
“Harika”. – Pocket Gamer
“Oyuncular tekrar oynamayı sever” – Vice

TELEFONUNUZDA ÜCRETSİZ – Unreal Engine 4 ile güçlendirilmiştir. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyunlar oynayın. En iyi HD grafikler ve 3 boyutlu ses. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet ile. Cep telefonunuzda düzgün kontroller ve gerçekçi balistik, silah davranışı yaşayın.

BÜYÜK MÜCADELE KARTLARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, boyut, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik hava durumu açısından değişen bu büyük ve ayrıntılı savaş alanlarıyla yüzleşin. Şehir alanları, donmuş tundra ve yoğun orman sizi bekliyor, zafere kendi stratejik yaklaşımınızı geliştirmek için her savaş alanının sırlarını öğrenin.

HER ZAMAN BÜYÜYOR – PUBG MOBILE’ın büyümesini ve büyümesini sağlayan yeni oyun fonksiyonları ve modlarıyla günlük etkinlikler ve zorluklar ve aylık güncellemeler. Güçlü ve saygın sahtekarlık önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara uyduğu adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1.1 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’i deneyebilirsiniz

Yorum Yapabilirsiniz