RollerCoaster Tycoon 3 Oyunu İndir

RollerCoaster Tycoon 3 oyunu indir
Tycoon oyunlarının en başarılı isimlerinden bir tanesi olan RollerCoaster serisi oyunun son sürümü olan RollerCoaster Tycoon 3 ile oldukça göz dolduruyor. Öncelikle genel olarak bilgi vermemiz gerekirse RollerCoaster 3 bir lunapark yapma oyunudur, oyun içerisinde bulunan çeşitli oyuncakları ve materyelleri kullanarak ziyaretçilerinizi memnun edecek bir lunapark tasarlamanız ve işletmeniz gerekiyor.

Oyunun yeni sürümüne baktığımızda oyunun eski sürümlerini takip eden kişilerin hemen dikkatini çeken muhteşem bir özellik önümüze çıkıyor, yeni sürüm tamamiyle 3 boyutlu olarak hazırlanmış, bu demek oluyor ki kurduğumuz lunapark içerisinde sanki bir ziyaretçiymiş gibi dilediğiniz yeri gezebilir, istediğiniz bakış açısı ile lunaparkınıza göz gezdirebilirsiniz. RollerCoaster tycoon çok detaylı hazırlanmış bir oyun olmasına rağmen önceki sürümlerde çeşitli oynanış hataları mevcuttu, genel görüntüye baktığınızda en çok dikkati geçen boş boş gezen ziyaretçiler oluyordu oyunun yeni sürümünde ise ziyaretçilerin insan ilişkileri güçlendirilmiş ve aile, arkadaş toplulukları kurulmuş.

RollerCoaster Tycoon 3 yeni görev sistemleri ile de adından söz ettiriyor, eskiden yanlızca lunaparkı geliştirmeye dayalı olan oyun yeni görev sistemleri ile daha eğlenceli ve sürükleyici bir hal almış. Görevler hakkında da genel bir bilgi vermek gerekirse size verilen görevleri başarıyla yerine getirdiğinizde yeni haritalarda oynamaya hak kazanıyor, lunaparkınıza yeni oyuncaklar ve materyeller ekleyebiliyorsunuz bu görevler ise ziyaretçi memnuniyetini arttırmak, size verilen özel bir lunaparkı geliştirmek veya özel bir hedefin memnuniyetini sağlamak olabiliyor.

Sonuç olarak RollerCoaster Tycoon 3 önceki sürümlerine göre oldukça geliştirilmiş ve daha keyif verici bir hale getirilmiş, oyun içerisinde halen çeşitli hatalar mevcut ancak bu hataların gerekli yama veya yeni bir sürümle düzeltilmesini bekliyoruz.

Oyunu indirebileceğiniz bağlantı;

http://tinyurl.com/mralkb

Author: Kadir Kadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir