Silent Hill 4 : The Room Demo İndir

Silent Hill 4 : The Room
Son derece aksiyon ve korkuya dayalı bir oyundur. Genellikle gençlerin dikkatini çekmektedir. Korku oyunu diyince akla gelen ilk isimlerden biridir Silent Hill. Oyun ilk çıktığı andan itibaren beğenilmiştir. Oyun yapımcıları da çok beğenilen bu oyuna yeni sürümler ekleyerek oyunun devamlılığını sağlamışlardır. Ve Silent Hill serisine yeni bir sürüm daha eklediler ve son sürüm Silent Hill 4 : The Room oldu adı. Yine korku ve macera, aksiyon dolu bu oyun yine oyun severlerin gözünden kaçmadı ve ilk sıralara yükselmiştir. Serinin en çok tutulan oyunlarından olan Silent Hill 4 : The Room serinin en korkunç ve aksiyon dolu oyunu olarak da söylenebilir. Şimdi geçelim oyunumuzun konusuna.

Oyunumuz isminden de anlaşıldığı gibi oyunumuz esrarlı bir evin odalarında geçmektedir. Oyunumuzun başkahramanı Henry’dir. Henry esrarlı evde hapis kalmıştır. Ama şunu da belirtelim ana mekân esrarlı evdir. Yoksa metroda, hapishanede, yetimhanede de olaylar geçmektedir. Ama ana mekân Henry’inin hapis kaldığı ev ana mekan olarak bilinmektedir. Oyunu oynadığınızda da anlayacağınız gibi oyunumuzda bölüm sonlarında geri apartman dairesine dönmek zorundasınız.
Sessiz Tepe Oyunu
Bazıları Silent Hill oyunun üçüncü serisinin görsel sunumu daha güzeldi diye yorumda bulunmaktadırlar. Evet ama bunun da kötü olduğu anlamına gelmez. Ses efektleri de son derece ustacadır.

Diğer serilerle kıyaslarsak bir fark daha görebiliyoruz. Bu fark kahramanımızda el fenerinin olmamasıdır. Korku oyunlarının hemen hepsinde de olduğu gibi bu oyunda da bol kan oyuna bambaşka bir hava katmaktadır.
Oyun demodur ve korku öğeleri içermektedir yaş sınırlaması +18 olarak belirlenen bir oyundur
Oyunu indirebileceğiniz bağlantı aşağıdadır

http://tinyurl.com/mgn9e7

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*