Super Mario Oyunu İndir Bedava Mario İndir Oyna Tek Link Mario İndir

Super Mario Oyunu İndir Bedava Mario İndir Oyna Tek Link Mario İndir

Eklenme: 02 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
338 kez indirildi.

Super Mario Oyunu İndir
Super Mario: Blue Twilight DX v1.04.1 Oyunu;
Evet, arkadaşlar küçüklerin unutulmaz oyunlarından en sevilenler arasında olan Süper Mario günümüze kadar canlılığını yitirmemiştir. Ve hala da günümüzde oynanmaktadır. Çok sevilen bu oyunun günler geçtikçe diğer sürümleri de çıkmaktadır. Süper Mario Blue Twilight da pek eski sayılmayacak sürümlerinden tutulmuş bir oyundur. Ama oyunun amacının çok değiştiği söylenemez. Oyunun efektleri ve animasyonlar son derece ustaca yapılmıştır. Ama diğer oyunlara göre oyunun teması yine çok renklidir. Oyun tıpkı çizgi filmi anımsatmaktadır. Oyun 2 boyutludur. Oyun diğer oyunları çok anımsatmaktadır. İsminde de olduğu gibi oyunun temasında mavi yoğunluktadır. Bu oyunda amacınız altınları toplayarak ve canavarlarla savaşmaktır. Super Mario da bölümlerin sonunda kocaman bir canavar çıkıyor. Oyunda asıl heyecanlı olan yer o büyük canavarların çıktığı bölümlerdir.

Mario Oyunu İndir
Oyunda kendinizi Mario sanacaksınız. Çünkü oyunun efektleri, sesleri ve animasyonları çok ustaca yapılmıştır. Belki de o yüzden Super Mario oyunu yeni sürümleriyle hala sevilen ve unutulmayan oyunlar arasındadır. Deminde dediğim gibi oyun 2 boyutludur ve birbirinden güzel cıvıl cıvıl renklerle çizgi filmi anımsatmaktadır.

Son derece zevkli olan bu oyun her bölümünde yeni maceralara kapısını açmaktadır. Özellikle de küçüklerin vazgeçilmezi olan bu macera dolu bu oyunu herkese tavsiye ederiz.
Super Mario: Blue Twilight DX v1.04.1 oyununu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz;
http://tinyurl.com/dq65n

“Super Mario Oyunu İndir Bedava Mario İndir Oyna Tek Link Mario İndir” için 17 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz