Tır Şoförü Oyunu Euro Truck Simulator Demo İndir

Tır Şoförü Oyunu Euro Truck Simulator Demo İndir

Eklenme: 07 Eylül 2009
Kullanıcı Oyu:
5/5
53 kez indirildi.

Tır oyunu
Simülasyon oyunu severlerin arayıp da bulamadığı bir oyundur Euro Truck Simulator. Aslında tam bir araba oyunu denilemez çünkü oyunda şoförlüğünü yapacağınız araç kamyon ya da tırdır. Aslında oyuna taşıma oyunu da denebilir. Çünkü oyunda kargolar da taşıyorsunuz ve bu kargoları teslim etmek sizin görevleriniz arasındadır.

Euro Truck oyununda Hard Truck oyunundaki gibi Amerika’da şoförlük yapmıyorsunuz. Bu oyunda Avrupa’da şoförlük yapıyorsunuz.

Oyunun gerçekçiliğini şuradan anlıyoruz. Siz kamyonunuzla görevlerinizi yaparken Avrupa’nın her tarafını gezebiliyorsunuz ve gezdiğiniz yerler tamamen gerçek hayatla aynı. Oyundaki harita, ağlar ve yollar da gerçeğine göre uyarlanmıştır. Oyundaki araçlarda gerçekten çok ustaca yapılmıştır ve gerçek hayattaki modelleriyle tıpatıp aynıdır. Oyunun bir özelliği de 3D yapımı olmasıdır. Çünkü tırın ve ya kamyonun hem içi hem de dışındaki mekan çizimlerini tamamen gerçeği andırmaktadır. Örneğin aracınızın sileceklerinden tutun farlarına kadar her şeyi ustaca yapılmıştır ve tamamen gerçeği andırmaktadır.

Oyunumuzun amacı yukarıda da belirttiğim gibi verilen görevleri aracınızla yani tırınız ya da kamyonunuz ile gerçekleştirebilmeniz. Göreviniz ise size verilen kargoları doğru yerine zamanında yetiştirebilmenizdir.

Oyunun özellikleri ise Hard Truck oyunu ile neredeyse  aynıdır.

Oyuna başladığınız andan itibaren size çok zevk vereceğinden eminim. Şoförlükten de zevk alacaksınız. Ve kargoları ve ya eşyaları teslim ettiğinizde gerçekten oyunu yavaş yavaş çözmüş olacaksınız.

Oyunu indirebileceğiniz link;
http://tinyurl.com/n2wg7n

“Tır Şoförü Oyunu Euro Truck Simulator Demo İndir” için 15 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz