Tomb Raider: Underworld Demo Oyunu İndir

Tomb-Raider-Underworld
Oyunun bu sürümünde nefes kesen maceralara oyunun isminden de anlaşıldığı gibi yeraltında tanık olacaksınız. Oyun gerek grafikleriyle gerekse efektleriyle oyun severlerin gözünü almayı başarıyor.

Oyun dünyasında neredeyse en sevilen kadın olan Lara serinin bu sürümüne önceki sürümün bittiği yerden başlıyor. Oyunun sürümleri gittikçe güzelleşiyor ve heyecan daha da artıyor.

Serinin bu oyununun ana mekânı yer altıdır. Oyuna ilk başladığımızdaki bölüm alıştırma niteliğindedir. Hareketleri ve oyunu anlamak için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Oyunun diğer serilerini oynayanların gözüne önemli bir detay çarpmaktadır. Oyunun kahramanı olan Lara bu seride daha hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Bu da bence oyun severler için güzel bir imkan olabilir. Çünkü Lara’nın karşısındaki hayvanlar ve düşmanlar hızlı olduğu için Lara’nın yavaş olması oyunu gayet sıkıcı yapmaktadır. Lara hızlandığında düşmanları çok rahat bir şekilde alt edebiliyoruz. Lara’nın zıplama ve tırmanma gibi de yetenekleri olduğunu da unutmayınız.

Oyunda Lara’nın dışında iyiler ve kötüler de bulunmaktadır. Lara’nın bunlarla ilişkileri diğer sürümlerde de olduğu gibi devam etmektedir. Bu kişilerle gerekse mücadele ediyoruz gerekse de planlar kuruyoruz.

Oyunda tam anlamıyla görev olmayan belli başlı amaçlarınız bulunmaktadır. Bunlar hayvanlarla mücadele etmek ve hazineleri bulmaktır. Ama her şey öyle göründüğü gibi değil. Sizin düşmanınız olan kötü karakterler planlarınızı alt üst etmektedirler. Siz amaçlarınızı yerine getirmek için hem savaşın hem de hızlı olun.

Oyunun tanıtım sürümünü indirebileceğiniz bağlantı;
http://tinyurl.com/64x7k5