Türk Yapımı Bir Oyun ” CRYSİS ” Oyunu İndir

Crysis Oyununu İndir
Crytek tarafından üretilen Crysis, oyun severleri görsellik ve sürükleyicilik konusunda tam anlamıyla tatmin edebilecek bir oyun. Oyunun türkçe oynanabilmeside bir avantaj, tabi bu güne kadar hep yabancı dilde oynamaya alışmış oyun severler için biraz sıkıntı yaratma ihtamili olsada alışmak pekte zor olmaz sanırım. Belki bu oyun bu günlere kadar uzanan bu geleneği bozar ve bundan sonra Türk oyun severler için çıkan oyunlar Türkçe desteğiyle çıkartılır.

Bu oyunda nişancısınız ve düşmana ulaşmak için bir çok seçeneğe sahipsiniz.

Silahlarını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz özel kuvvetlere bağlı bir askeri yöneteceksiniz. Özel birde kıyafetiniz var, farklı özelliklerde kullanabildiğiniz (Nano Giysi). Kullandığınız özelliklere görede enerjisi tükenebiliyor. Giysinin özelliklerini kullanabilmeniz enerjisine bağlı, bittiğinde bu özelliklerden mahrum kalacaksınız ve enerjiniz tekrar yenilenene kadar savunmanız zayıflayacak. Bu özelliklerden zırhı seçerseniz darbelerden korunursunuz ve enerjinizi daha çabuk kazanırsınız. Yakın mesafe dövüşleri için ise Kuvvet modu sizi daha güçlü kılar, yüksek sıçrayışlar ve daha net atışlar kazandırır. Enerjiniz olduğu sürece Hız modu koşmanızı ve yüzmenizi hızlandırır. Bu modlardan biride Pelerin modu tamamen olmasada görünmez olursunuz ve sesinizin düşmanlar tarafından farkedilmesini engellersiniz. Bu özel giysiyle birlikte birde maskeniz var bu maske sayesinde silahlarınız, sağlık düzeyiniz, enerji seviyeniz ve harita hakkında bilgi sahibi olursunuz. Birde dürbününüz var bununlada düşmanı gözetleyebilir düşmanın durumuna görede taktik geliştirebilirsiniz.

Düşman askerleri yapay zekaya sahipler ve sizin çıkardığınız seslere karşılık verirler. Düşmanla mücadele etmek için farklı alternatiflere sahipsiniz, duruma bağlı olarak silah tercihinizi yapıp gizli yada aleni saldırılar düzenleyebilirsniz.

Bu güzel oyunu oynayabilmek için tabiki belli sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var. Oyunun Windows Vista ve Windows XP için farklı gereksinimleri var. Oyunu önceki nesil bazı donanımlarla oynamanız mümkün fakat tatmin edici bir görsellik yakalamak istiyorsanız donanımlarınızın yeni olması gerekiyor.

Crysis için önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde ;

Windows XP veya Vista
İşlemci: 2.2 GHz’den daha hızlı Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 4400+
2 GB bellek
Ekran kartı: nVidia GeForce 8800 GTS/640 veya benzeri

Crysis oyununu indirebileceğiniz (demo sürüm) link :

http://tinyurl.com/yqva23

İyi oyunlar

Author: Kadir Kadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir